fbpx

Znajomość podstawowych mechanizmów marketingu restauracji w połączeniu ze zrozumieniem narzędzi jakimi są Facebook, TripAdvisor czy Google daje właścicielom restauracji ZNACZNĄ przewagę nad konkurencją.

Dziś marketing restauracji to złożony proces, który dzięki naszym szkoleniom przestanie być dla Ciebie skomplikowany i zawiły. Skorzystaj z naszej wieloletniej wiedzy i poznaj na przykładach restauracji podobnych do Twojej, co działa, co nie i jak skutecznie reklamować swój lokal w internecie.

Przygotowaliśmy dwa różne szkolenia marketingu dla gastronomii:

NADCHODZĄCE TERMINY SZKOLEŃ

Restauracja na Facebooku

27 stycznia 2020 (Warszawa)

20 lutego 2020 (Warszawa)

26 marca 2020 (Warszawa)

30 kwietnia 2020 (Warszawa)

NADCHODZĄCE TERMINY SZKOLEŃ

Recenzje restauracji w internecie

7 lutego 2020 (Warszawa)

5 marca 2020 (Warszawa)

16 kwietnia 2020 (Warszawa)

Prowadząca szkolenie

Ponad 8 lat doświadczenia pracy z restauracjami w Polsce i za granicą. Pracowała z najlepszymi – ekspertami PR i marketingu gastronomii w Londynie i Nowym Jorku zarówno ze strony agencji obsługując takie restauracje jak Novikov, Hakkasan, Shake Shack, Dabbous czy Pollen Street Social, oraz bezpośrednio po stronie klienta jako Area Marketing Manager dla grupy Young’s.
Przeszła przez wszystkie szczeble pracy w restauracji oraz ukończyła z wyróżnieniem MBA z Hospitality Management w London School of Hospitality.

W Warszawie pracowała z kilkudziesięcioma restauracjami, w tym m.in.: z Der Elefant, U Szwejka, Jeff’s, Senses Restaurant, Shipudei Berek, Zoni, Sushi Zushi, Strefą, Brooklyn Burgers, Werandą Bistro, Niewinni Czarodzieje 2.0, PAPU czy Informal Kitchen.

Regularnie szkoli restauratorów z zakresu marketingu i aktywnie udziela się w mediach branżowych.

© Copyright - FIKA - marketing dla gastronomii - Enfold Theme by Kriesi

FIKA Sp. j. | ul. Nowolipki 29A, 01-010 Warszawa | woj. mazowieckie | tel.: 606255015 ; e-mail: witaj@fikabiznes.pl | NIP: 5272866012