KURS ONLINE SKUTECZNY FACEBOOK RESTAURACJI

Naucz się jak wykorzystać moc social mediów, by Twoja restauracja była pełna gości

Dziś 99% właścicieli restauracji i kawiarni korzysta z Facebooka, ale niewielu z nich doświadczyło prawdziwej mocy tego narzędzia do promocji swojego miejsca. Dodawanie postów od czasu do czasu, trudno nazwać świadomą strategią marketingową i nic dziwnego, że coraz częściej słyszymy głosy, iż „social media nic nie dają”.

Znajomość podstawowych mechanizmów marketingu restauracji, w połączeniu ze zrozumieniem narzędzia jakim jest Facebook daje właścicielom restauracji PRZEWAGĘ nad konkurencją.

CHCESZ WYKORZYSTAĆ MARKETING TWOJEJ RESTAURACJI, ALE WCIĄŻ COŚ CIĘ POWSTRZYMUJE?

Χ Nie znasz się na marketingu i reklamie?

Χ Nie masz pomysłu na to, jak promować swój lokal?

Χ Reklamy w mediach społecznościowych są dla Ciebie czarną magią?

Χ Narzekasz na ciągły brak czasu?

Χ Działasz z reklamą Twojego lokalu po ciemku i nie wiesz co zadziała?

Χ Promowałeś restaurację przez przycisk „promuj post” i taka forma okazała się nieefektywna ?

Jeśli odpowiedziałeś/aś na zadane pytania twierdząco, mam coś dla Ciebie.

Przygotowałam dla Ciebie kurs online, który pomoże Ci skutecznie zdobywać nowych Gości.

Korzyści z kursu Skuteczny Facebook restauracji?

Nauczysz się jak wykorzystywać narzędzia Facebooka, by wspierał sprzedaż w Twoim lokalu.

Zaczniesz działać systematycznie i będziesz planować działania marketingowe Twojego miejsca.

Przeanalizujesz swoje dotychczasowe działania, wyciągniesz wnioski i jasno sprecyzujesz cele działań w przyszłości.

Oszczędzisz czas planując treści na Facebooku.

Nauczysz się jak rozsądnie wydawać pieniądze na skuteczną reklamę Twojego lokalu na Facebooku.

Dla kogo jest kurs „Skuteczny Facebook restauracji”?

Dla właścicieli i managerów

Dla właścicieli i managerów restauracji, kawiarni, barów, klubów, cateringów dietetycznych, którzy sami prowadzą komunikację swojego lokalu lub chcą bardziej świadomie dobierać podwykonawców (agencje lub freelancerów).

Dla początkujących w marketingu gastro

Dla osób, które zamierzają podjąć pracę jako marketing manager lub już są na stanowisku marketingowca w branży HoReCa. Szkolenie będzie idealne dla osób, które marzą o tym, by przekwalifikować się z innych dziedzin lub z gastronomii na marketing.

Dla freelancerów

Dla osób, które świadczą usługi marketingowe lub fotograficzne dla gastronomii i chcieliby uporządkować swoją wiedzę, nauczyć się solidnych podstaw i móc oferować swoim Klientom, restauracją, skuteczne rozwiązania marketingowe.

Ten kurs nie jest dla:

Zaawansowanych marketerów, osób profesjonalnie zajmujących się komunikacją i reklamą na Facebooku i Instagramie dla innych branż, którym terminy takie jak: strategia marketingowa, grupy docelowe, Business Menadżer, algortym, piksel Facebooka nie są obce i wiedzą jak z nich korzystać.

PROGRAM KURSU

 • STWORZYMY FUNDAMENTY

  Moduł 1

  czyli od czego zacząć, żeby zacząć dobrze.

  Pomogę Ci odpowiedzieć na pytania: Kim jest Twój idealny Gość? Czym wyróżnia się Twoja restauracja na tle konkurencji i co sprawia, że jest wyjątkowa? Przeprowadzę Cię krok po kroku jak zrobić audyt Twojej dotychczasowej komunikacji i obiektywną analizę Twojej konkurencji.

 • OKREŚLIMY CELE

  Moduł 2

  po co w ogóle jest Tobie marketing? 

  Pomogę Ci określić cele sprzedażowe i wizerunkowe Twojego lokalu, a następnie dzięki moim metodom, dobierzesz narzędzia, które pomogą Ci w spełnieniu tych założeń.

 • PRZYGOTUJEMY I ZAPLANUJEMY TREŚCI

  Moduł 3

  co zrobić, żebyś nie musiał/a non stop myśleć o marketingu i oszczędzić czas?

  Podpowiem Ci jak rozpisać treści w Twoich social media na cały miesiąc. Pomogę Ci przygotować listę materiałów zdjęciowo-filmowych, która ułatwi Ci pracę z fotografem. Dowiesz się, jakie formaty zdjęć i filmów sprawdzą się w komunikacji Twojego lokalu. Pokażę Ci z jakich narzędzi korzystać, żeby treści zaplanować i nie musieć codziennie do nich wracać.

 • USTAWIMY SKUTECZNE REKLAMY

  Moduł 4

  jak skutecznie się reklamować w social media i oszczędzać pieniądze?

  Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces zakładania, konfigurowania i uruchamiania Business Managera. Wytłumaczę Ci dlaczego warto korzystać z tego narzędzia, a nie z opcji „Promuj Post!”. Nauczę Cię tworzenia skutecznych reklam, które przyciągną Gości do Twojego lokalu.

Jak z technicznego punktu wyglądać będzie kurs? 

Nie jest Tobie potrzebne żadne oprogramowanie. Do 25 września otrzymasz dane do logowania do swojego panelu ucznia. Kurs rusza 28 września i co poniedziałek będą udostępniane poszczególne moduły. Do lekcji możesz usiąść w dowolnym, dogodnym dla Ciebie momencie.

Na moduły składać będą się wideo, prezentacje, plansze PDF do wypełnienia przez Ciebie. Do lekcji możesz wracać i przerabiać je kilkakrotnie jeśli czujesz taką potrzebę. Dostęp do platformy otrzymujesz na 3 miesiące.

Jeśli zdecydujesz się na kupno wersji kursu z dostępem do grupy na Facebooku, co tydzień będziesz mieć również możliwość w uczestniczeniu w sesji „Pytań i odpowiedzi” na żywo, podczas którego odpowiadać będę na Wasze pytania, wątpliwości i tłumaczyć zagadnienia, które okażą się dla Was trudniejsze.

 • PAKIET PODSTAWOWY
 • KURS ONLINE
 • Ponad 4 moduły, lekcje wideo, materiały PDF do uzupełnienia.
 • 467 zł brutto
 • FULL PAKIET
 • KURS ONLINE + DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA FACEBOOKU
 • Ponad 4 moduły, lekcje wideo, materiały PDF do uzupełnienia. Co tygodniowy LIVE i dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
 • 535 zł brutto
 • VIP PAKIET
 • KURS ONLINE + GRUPA + GODZINNA KONSULTACJA
 • Kurs online uzupełniony o indywidualną godzinną konsultację dotyczącą marketingu Twojego lokalu z Agnieszką Borek lub Martą Panfil.
 • 755zł brutto