fbpx
Przejdź do treści

DARMOWE Szkolenie online dla gastronomii

Chcesz maksymalnie wykorzystać lato, wypromować restaurację i zdobyć nowych gości dzięki skutecznej komunikacji w social media?

Jeśli samodzielnie prowadzisz media społecznościowe dla restauracji, kawiarni, baru, piekarni, cukierni odpowiedź prawdopodobnie brzmi TAK!

Szkolenie
“Dochodowe lato w restauracji”

Zapisz się na darmowy webinar, podczas którego nauczymy Cię jak napisać skuteczny plan komunikacji i podpowiemy co promować latem, by mieć więcej Gości w restauracji.

⬇ Zapisz się by dostać wideo nagranie webinaru mailem⬇

.
Webinar – szkolenie wideo

Podczas szkolenia dowiesz się

Co publikować?

Inspiracje, pomysły i przykłady atrakcyjnych (i prostych do przygotowania) postów na Facebooka i Instagram restauracji.

Jak potroić zasięg?

Praktyczne wskazówki jak krok po kroku sprawić, by o Twoim lokalu dowiedziało się znacznie więcej osób.

Jak podnieść sprzedaż?

Jak pisać posty, które sprzedają i co zrobić, żeby dzięki mediom społecznościowym Twój biznes lepiej zarabiał?

Szkolenie prowadzi

Marta Paplaczyk

“Rozmawiaj z ludkami, którzy Cię obserwują, nie zbieraj ich jak znaczki. Media społecznościowe są SPOŁECZNOŚCIOWE nie bez przyczyny.”

Marketingowiec z branży gastronomicznej z ponad 11-letnim doświadczeniem. Zaczynałam od nauki i pracy w agencjach marketingowych dla sektoru HoReCa w Nowym Jorku i Londynie. Od ponad 5 lat współtworzę fikę dla gastronomii – firmę specjalizującą się w marketingu, komunikacji, doradztwie i szkoleniach dla branży HoReCa w Polsce. Od wiosny 2020 przeprowadziłam ponad 40 webinarów dla ponad 2,5 tysiąca osób! Komunikacją restauracji w social media zajmuję się na codzień tworząc indywidualne plany postów, prowadząc FB i IG oraz optymalizując działania reklamowe dla restauracji w całej Polsce.

Chcesz wypromować swoją restaurację latem?

Dla kogo jest to szkolenie?

❤️ branża HoReCa

Dla właścicieli

restauracji, barów, kawiarni, cukierni, piekarni chcących podnieść sprzedaż.

Dla managerów

odpowiedzialnych za prowadzenie social mediów lokalu, próbujących zdobyć więcej polubień i komentarzy.

Dla marketingowców

współpracujących z lokalami gastronomicznymi, szukających inspiracji i nowych pomysłów.

“Super kontakt. Współpracuje z Martą i mogę powiedzieć tylko miłe słowa 🙂 i co najważniejsze, wszystko działa tak jak powinno, sprzedaż z Fiką rośnie, bez Fiki spada. Sprawdzone na własnej restauracji. U mnie reakcje klientów widać niemal odrazu więc po niemal 4 miesiącach współpracy wiem jedno, napewno zostanę z Fiką na dłuuuugoooo 😉 Polecam !

Piotr

zadowolony Klient, recenzja na Google

“Widać, że właścicielki są związane z branża gastronomiczną. Dopiero Aga i Marta pokazały nam, jak należy zacząć prowadzić social media od początku. Ich kanał na YouTube jest bardzo pomocny i w przystępnym języku, pokazuje jak zbudować swoją firmę na SM.
Nasza współpraca na odległość przebiega znacznie lepiej niż z innymi lokalnymi firmami z którymi współpracowałem do tej pory.

Daniel

zadowolony Klient, recenzja na Google

Skorzystaliśmy z usług Pań już w czasie pandemii, zakupiliśmy e-booki i kalendarze co publikować, które bardzo nam pomogły i poddały pomysły ma zdjęcia i treści. Dzięki zastosowanym działaniom przez ostatni rok nie puściliśmy ani jednego sponsorowanego posta, gdyż regularna publikacja i wszystkie wskazówki jakie otrzymaliśmy wystarczyły aby nasze social media tętniły życiem. Polecamy z całego serca, dziękujemy za wsparcie i czekamy na więcej 😁

DOJO SUSHI BAR

zadowoleni Klienci, recenzja na Google

Dziewczyny z Fiki biznes dla gastronomi są dla mnie źródłem inspiracji!
Uwielbiam się od nich uczyć, korzystam z ebooków, webinarów, planu postów. Bardzo praktyczna wiedza, polecam każdej osobie zajmującej się marketingiem dla gastronomii. Praktyczny, sprecyzowany plan działania to klucz do sukcesu 🙂 przekonałam się o tym! Bardzo polecam!

MalwIna Sanocka

zadowolona Klientka, recenzja na Google

Szkolenie
“Dochodowe lato w restauracji”

Zapisz się na darmowe szkolenie dla branży HoReCa

Uzupełnij formularz, by dostać nagranie wideo mailem

.