3 powody, dla których warto przenieść restaurację do internetu

Najnowszy odcinek fika dla gastronomii na YouTube dostępny do obejrzenia poniżej

3 powody, dla których warto przenieść restaurację do internetu

CZAS PRZENIEŚĆ SPRZEDAŻ TWOJEJ RESTAURACJI DO INTERNETU, niezależnie od pandemii i stanu obostrzeń.

Agnieszka Borek i Marta Panfil z fika dla gastronomii odpowiadają dlaczego nie warto się w ogóle nad tym zastanawiać i podają Ci 3 konkretne powody, dla których prędzej czy później warto będzie zacząć sprzedaż online w Twoim lokalu.

  1. Sprzedaż online ułatwia „drogę zakupową Twoich Gości”, a to podnosi sprzedaż. Łatwiej będzie Ci sprzedawać dzięki Facebookowi, Instagramowi i reklamom online. Im krótsza droga do kliknięcia „kupuję i płacę”, tym lepiej.
  2. Gromadzisz dane o swoich Gościach i możesz pozostać z nimi w stałym kontakcie. To, że Goście zostawiają Ci swoje adresy e-mail i numery telefonów (w zgodzie z RODO) oznacza, że możesz wprowadzić do swojej firmy e-mail i sms marketing oraz programy lojalnościowe. Sprzedaż Twoim istniejącym/obecnym Gościom jest tańsza, niż ciągłe pozyskiwanie nowych osób, które od Ciebie kupią.
  3. Sprzedaż online i marketing w internecie w końcu staną się dla Ciebie mierzalne. Koniec z inwestycjami i „topieniem” pieniędzy na reklamę, która nic nie daje, albo nie wiesz co daje.

Jeśli zastanawiasz się czy sklep internetowy jest dla Ciebie, umów się na darmową konsultację telefoniczną z Martą na www.calendly.com/fikadlagastronomii

.