fbpx
Przejdź do treści
Blog Łączymy się!

Łączymy się!


Agencja kreatywna FIKA specjalizująca się w komunikacji, marketingu i PR dla branży gastronomicznej mająca dotychczas w swoim portfolio takie restauracje jak Aioli Cantine Bar Cafe Deli, Aioli inspired by MINI Banjalukę, Stację Mercedes czy Momu, z dniem 30. stycznia łączy się z Bite Marketing, występując od stycznia pod wspólną nazwą Agencja Kreatywna FIKA, Borek & Panfil.

Właścicielka młodej agencji Bite Marketing, Marta Panfil: “Fuzja Bite i Fiki to najlepsze, co mogło się przytrafić naszym obecnym i przyszłym klientom. Od jakiegoś czasu obie agencje współpracowały przy różnych projektach i upewniliśmy się, że nasze doświadczenia się uzupełniają. Poprzez połączenie oferujemy naszym klientom zupełnie nową jakość na rynku marketingu gastronomicznego.”

Założycielka butikowej agencji FIKA Agnieszka Borek, mówi: „FIKA powstała z potrzeby chwili i coraz większego zapotrzebowania na tego typu usługi w branży nie tylko w Warszawie, ale i Polsce. Przez lata działalności na rynku warszawskim wyspecjalizowaliśmy się w marketingu, PR, komunikacji, eventach i konsultingu dla gastronomii. Marta Panfil wnosi do zespołu doświadczenie w marketingu HoReCa z Londynu i Nowego Jorku, więc przy takiej kumulacji sił stajemy się w pełni kompleksowi w świadczeniu usług dla naszych partnerów – restauracji.”

Dotychczasowi klienci obu agencji wejdą od tej pory w skład wspólnego portfolio, obejmujące zarówno warszawskie, jak i londyńskie lokale.

FIKA to agencja kreatywna specjalizująca się w marketingu, reklamie i PR dla gastronomii. Eksperci, Agnieszka Borek i Marta Panfil, mają lata praktyki w pracy z lokalami gastronomicznymi w Polsce, Londynie i Nowym Jorku, stąd przekonanie, że każdy lokal jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. W ofercie FIKI restauratorzy znajdą wsparcie w zakresie strategii marketingowych dla swoich lokali, prowadzenia komunikacji online, w tym kanałów mediów społecznościowych, fotografii, brandingu, marketingu szeptanego i szeroko rozumianego doradztwa dla gastronomii.

Kontakt:
Marta Panfil marta@agencjafika.sohostudio.atthouse.pl/ 606255015
Agnieszka Borek agnieszka@agencjafika.sohostudio.atthouse.pl

Tagi: