fbpx
Przejdź do treści
Blog Szkolenia HoReCa i dla restauracji

Szkolenia HoReCa i dla restauracji

Jesteśmy cenioną na rynku firmą, która czerpie ogromną przyjemność z dzielenia się swoim wieloletnim doświadczeniem w branży HoReCa.
Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli uważasz, że Twojemu zespołowi przydałoby się dodatkowe szkolenie z zakresu technik sprzedaży, jakości obsługi klienta, znajomości karty win i alkoholi, mediów społecznościowych czy organizacji imprez – napisz do nas! Przygotujemy indywidualny program szkoleniowy dla Twojej firmy dopasowany do potrzeb Twojego lokalu i poziomu zaawansowania uczestników kursu.
Jeśli więc sądzisz, że marketing prowadzonej przez Ciebie restauracji nie spełnia Twoich oczekiwań, oferujemy Ci możliwość przeprowadzenia dodatkowych szkoleń, które z pewnością zaowocują znaczną poprawą wizerunku Twojego lokalu. Proponowane przez nas szkolenia dotyczą m.in. technik sprzedaży, jakości obsługi klienta, znajomości karty win i alkoholi, działalności w mediach społecznościowych i organizacji imprez w restauracji. Każde z nich prowadzone jest przez wykwalifikowanych fachowców, posiadających ogromną wiedzę na temat skutecznych działań marketingowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda restauracja wymaga od nas szczególnego podejścia, dlatego oferujemy Ci możliwość stworzenia indywidualnego programu szkolenia HoReCa, dzięki któremu Twoi pracownicy poznają tajniki niezbędne w przypadku prowadzenia lokalu gastronomicznego. Poziom szkoleń HoReCa dopasowywany jest do predyspozycji jego uczestników oraz problemów, z którymi zmaga się Twoja restauracja. Nie czekaj – skorzystaj z naszych profesjonalnych usług z zakresu HoReCa już dziś!