fbpx
Przejdź do treści
Blog Amazon wprowadza jednogodzinną dostawę z restauracji

Amazon wprowadza jednogodzinną dostawę z restauracji

Rewolucja w świecie dostaw restauracji: Amazon Restaurants oficjalnie potwierdził, że umożliwi swoim członkom Prime z Londynu zamawiać jedzenie, z określonych restauracji, za darmo w ciągu godziny.

Amazon uznał, iż nie będzie żadnych ukrytych kosztów dostawy. Dowóz możliwy będzie przy zamówieniach powyżej £15. Aplikacja została po raz pierwszy wprowadzona w Seattle ponad rok temu, a od tego czasu wprowadzona w 14 innych miastach. Jest następnym krokiem po wprowadzeniu przez Amazon dostaw świeżych produktów od lipca tego roku.

Al Wilkinson, szef Amazon Restaurants, powiedział  “Londyn oferuje jedne z najlepszych dań z całego świata, więc jesteśmy zachwyceni, że klienci Amazon Prime mogą zamawiać jedzenie ze swoich ulubionych restauracji przez ultra szybką aplikację Amazon Prime Now.”

Bazując na naszych badaniach z zakresu tego, co jest ważne dla klientów przy zamawianiu jedzenia nasz zespół własnoręcznie wybrał najlepszej jakości restauracje w Londynie. Jesteśmy podekscytowani mogąc pomóc wielu małym biznesom, oferując klientom dostawę do domu, z ich lokali.

Na rynku brytyjskim istnieje już kilka podobnych aplikacji między innymi Deliveroo i Uber. W lipcu, korporacja taksówkarska  wprowadziła na rynek  aplikację UberEATS, pozwalającą użytkownikom na zamówienie jedzenia z pobliskich restauracji. Dostawa zapewniona jest w ciągu 30 minut, koszt wynosi od £2 do £ 2.5 bez minimalnej kwoty zamówienia.

 

Na podstawie: Amazon launches one­-hour restaurant delivery service in the UK, Mark Wingett

 

Tagi: